Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Koncert Zaduszkowy

Wspaniały wieczór pełen emocji i wzruszeń!
 
W miniony piątek 3.11 mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym Koncercie Zaduszkowym w Domu Kultury Bezledach. Teatr Muzyczny Hals z Gdyni dostarczył nam niezapomnianych chwil.
 
Przeboje takich legendarnych zespołów jak Czerwone Gitary i Skaldowie zabrzmiały na scenie, ale w zupełnie nowych, biesiadnych i kabaretowych aranżacjach.
 
To był nostalgiczno-magiczny repertuar, który wprowadził nas w zadumę, ale jednocześnie rozbroił atmosferę i rozpromienił nasze serca.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

5Galeria zdjęć: Koncert Zaduszkowy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin