Aktualności

Wszystkich połączyła piłka nożna

  • 09-09-2023
W sobotę 2 września 2023 na zakończenia wakacji odbyły się zawody GKS CUP 2023 na stadionie w Bezledach i całe wydarzenie było absolutnie niesamowite! Mecze 24 drużyn w 4 kategoriach wiekowych dostarczyły nam emocji pełnych sportowego ducha i zaangażowania.
 
Nie można zapomnieć o fantastycznych atrakcjach, które sprawiły, że to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe. Dmuchane zjeżdżalnie dostarczyły Wam porcję radości i uśmiechu, a smaczne przekąski dzięki KGW z Bezled zadowoliły Wasze podniebienia po intensywnych zawodach. Bańki mydlane tworzyły wokół nas magiczną atmosferę, a kurtyna wodna przyniosła ulgę w upalny dzień.
Oficjalnego otwarcia dokonał Wójt Gminy Bartoszyce Pan Andrzej Dycha, a następnie organizatorzy wyczytali pierwsze drużyny, które w duchu Fair Play rozegrały spotkania.
 
Dziękujemy każdemu, kto dołączył do nas na Gks Granica Bezledy CUP 2023. Wasza obecność i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzinom za udział i wsparcie.
 
Do zobaczenia na kolejnych wyjątkowych spotkaniach, które mamy nadzieję, że przygotujemy dla Was w przyszłości!
 
Zobacz relację foto na naszym profilu FB - Część I | Część II
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

10Galeria zdjęć: GKS CUP 2023

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją