Strona główna
Wydarzenia
Galeria
Galiny
Nasza gmina
Kadra
Uczniowie
Absolwenci szkoły
"Echa szkoły"
Sport
Linki


Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach

NASZE OSIĄGNIĘCIA


 

CERTYFIKAT: SZKOŁA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU

Certyfikat

Warmińsko - Mazurskiego

Kuratora Oświaty

dla

Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach

 

CERTYFIKAT: WIARYGODNA SZKOŁA PODSTAWOWA

 

CERTYFIKAT: MISTRZOWIE KODOWANIA

 

 

NAGRODA III STOPNIA W ETAPIE REGIONALNYM

KONKURSU DLA SZKOLNYCH KAS OSZCZĘDNOŚCI

Nagroda dla szkoły: 1000 zł.

 

GMINNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Jesień - 2017

Bieg na 600 m.

I miejsce - Weronika Skura

III miejsce Kacper Symonowicz

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

 

III miejsce Magdaleny Kurpiewskiej

 

 

ZBIÓRKA NA WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Styczeń - 2018 rok

Wiktoria Białousz, Weronika Pawska i Weronika Skura  zebrały - 1830,39 zł

 

 

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - ''MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM''

 

W miejsko-gminnym turnieju Kacper Siedlecki zajął - II miejsce

 

 

  KONKURS PLASTYCZNY - "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"

 

Eliminacje gminne - I miejsce Kacper Różycki

 

 

GMINNE SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE -''KRĘCI NAS BEZPIECZEŃSTWO''

 

Nasz szkoła zajęła - III miejsce

 

 

GMINNY KONKURS PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

2018

 

W konkursie Gabriel Kołowrocki zajął - I miejsce

 

 

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

 

I miejsce Magdaleny Kurpiewskiej

 

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

 

I miejsce Magdaleny Kurpiewskiej

 

SADZIMY LAS NA 100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

DYPLOM OD NADLEŚNICTWA BARTOSZYCE

 

GMINNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Wiosna -2018

Bieg na 600 m.

III miejsce - Kacper Symonowicz

 

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

 

Wyróżnienie - Alicja Kapanajko i Magdalena Kurpiewska

 

 

GMINNE SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW

"BAWIMY SIĘ Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM"

 

 

 

GMINNY  KONKURS MATEMATYCZNY

"MISTRZ MATEMATYKI"

 

Kacper Siedlecki indywidualnie zajął - II miejsce

Kacper Siedlecki Krzysztof Butniewicz i Jakub Symonowicz zespołowo zajęli - II miejsce

 

PODZIĘKOWANIA OD GÓRY GROSZA

 

 DYPLOM OD LIGI OCHRONY PRZYRODY

 

  KONKURS RECYTATORSKI "SPOTKANIE Z POEZJĄ"

I miejsce Magdaleny Kurpiewskiej

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

Wyróżnienie - Fabian Bocis

 

CERTYFIKAT: ZAPROGRAMUJ PRZYSZŁOŚĆ

 

 

GMINNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Wiosna -2019

Bieg na 600 m.

I miejsce - Laura Strzyżewska

I miejsce - Weronika Skura

 

GMINNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Jesień -2019

Bieg na 600 m.

I miejsce - Laura Strzyżewska

I miejsce - Zuzanna Szałkowska

II miejsce - Weronika Skura

III miejsce - Wiktoria Strzałecka

 

ZBIÓRKA NA WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Styczeń - 2020

 Weronika Pawska Emilia Mihal i Weronika Skura  zebrały - 2 125,70 zł

 

 

WOJEWÓDZKI KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY

Luty - 2020

Laureat tego konkursu - Kacper Siedlecki

 

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - ''MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM''

Luty - 2020

 

 

W miejsko-gminnym turnieju klas VII - VIII  Kacper Siedlecki zajął - II miejsce

w kategorii klas IV - VI  Fabian Bocis zajął - II miejsce

 

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

 " ZIMOWY LAS WOKÓŁ NAS"

 

II miejsce zajęła – Alicja Kapanajko ze Szkoły Podstawowej w Galinach

Wyróżnienia otrzymali: Emilia i Dominik Nowakowscy

 

PODZIĘKOWANIA OD GÓRY GROSZA

Marzec - 2020

 

 ABSOLWENCI Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN

Czerwiec - 2020

Kacper Siedlecki, Julia Opałka i Krzysztof Butniewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz do nas