ŚWIATOWY  DZIEŃ  WALKI  z  AIDS  i  NARKOMANIĄ

1 grudnia 2005 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Walki z Aids i Narkomanią. W apelu brali udział uczniowie z klas:  IV, V i VI.
Klasa VI przekazała informacje na temat zakażenia wirusem HIV i chorobie AIDS oraz szkodliwości używania narkotyków przez młodzież. Uczniowie przygotowani wcześniej przez p. Lucynę Masłowską, przedstawili różne scenki tematyczne.
Ostatnią częścią apelu był teleturniej klas IV-VI, przygotowany przez p. Małgorzatę Kwakszys. Uczniowie odpowiadali na różne pytania, wybierając wcześniej numer pytania, później wspólnie rozwiązywali krzyżówkę.
Po podsumowaniu konkursu, okazało się, że klasa V zdobyła najwięcej punktów i zajęła I miejsce, klasa VI – II miejsce, a klasa IV - III miejsce. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy od dyrektora szkoły mgr Mirosława Grotha.